Tworzymy wyjątkowe strony internetowe.

Wierzymy w responsywne strony internetowe.

Responsywne strony internetowe to szerokie określenie dla lekkich i wydajnych aplikacji internetowych gwarantujących łatwość i szybkość użytkowania dla różnych przeglądarek internetowych. Wierzymy że ta dziedzina jest kierunkiem rozwoju technologii  stron internetowych. Dlatego wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu i budowie lekkich i wydajnych aplikacji internetowych zdolnych do gromadzenia i przetwarzania danych na każdym urządzeniu wyposażonym w przeglądarkę internetową. Projektując stronę w oparciu o WordPress jesteśmy zdolni do wykorzystania tego CMS dla zaprojektowania mobilnych aplikacji na Android i iOS. 

Tworzymy strony bezpieczne  i przyjazne.

Nasze wieloletnie doświadczenie w technologiach internetowych pozwala nam myśleć pozytywnie o wygodzie i bezpieczeństwie użytkowników naszych stron i aplikacji. SUkcesywne dostarczamy zaawansowane rozwiązania na rynku europejskim poprzez naszą obecność w Warszawie i Oxfordzie. Dokonaliśmy wiele znakomitych projektów stron internetowych i wypromowaliśmy wiele nowych marek na rynku internetowym. Staramy się aby nasze usługi które świadczymy aby budować twój projekt w internecie były wysoce opłacalne i nisko kosztowe. Dlatego opieramy nasze technologie na projektach OpenSource jak WordPress CMS, biblioteki React i React Native.

WordPress

Tworzymy zachwycające responsywne strony internetowe. Projektując to co lubisz, zabiegamy o widoczność, użyteczność, wygodę użytkownika i prezentację produktu na bazie WordPress CMS.

React

Używamy biblotek React i tworzymy lekkie i wydajne komponenty stron internetowych i aplikacji. Umożliwiają one interacje użytkownika bez odświeżania strony internetowej.

React Native

React Native pozwala nam na budowanie mobilnych aplikacji. Jeśli chcesz zbudować aplikację mobilną na więcej niż jedną platformę powinieneś rozważyć środowisko React Native.

Nasza agencja interaktywna.

Alquis został założony w 2013 roku, jako pierwsza agencja interaktywna dostarczaliśmy usługi tworzenia z promocji stron internetowych w Oxfordzie. Rozpoczęliśmy jako zespół chcący ustanowić nową jakość w dziedzinie responsywnych stron internetowych. Z pośród wielu wyróżnia nasz motto naszej firmy: “Naszym zamiarem jest osiągnąć rezultaty poprzez wysoką jakość naszej pracy.”

Walory naszego zespołu.

Jako firma traktujemy transparentność relacji z klientem jako wartość nadrzędną. W swojej pracy tworzenia i pozycjonowania stron używamy otwartych źródeł kodu z organicznych technik SEO. Procesy tworzenia i promowania stron internetowych prowadzimy wspólnie z klientem i ewolucyjnie. Każdy klient posiada dostęp do internetowego systemu zarządzania projektem. Zawarte w nim informacje obrazują obecny stan rozwoju projektu. Buduje to zaufanie pomiędzy klientem i naszym zespołem, przede wszystkim w ramach rozliczania czasu pracy.  Traktujemy naszą misję serio. Stojąc za tymi wartościami zapewnimay nam owocną i długoterminową wspólpracę.

Misja naszej firmy.

Jako zespół oddanych profesjonalistów, obiecujemy dostarczać wysokiej jakości produkty projektowania i programowania stron internetowych. Wszystko na czym się skupiamy dotyczy jakości marketingu internetowego i jakości tworzenia stron i aplikacji internetowych. Specjalizujemy się w kompleksowych projektach, gdzie możemy wspólnie zaprojektować, zbudować, uruchomić i wypromować kolejny serwis internetowy. Chcemy aby nasze produkty i usługi osiągały zamierzone rezultaty i wspierały rozwój przedsięwzięć naszych klientów.

Spotkajmy się w Warszawie !

Zaplanujmy spotkanie w Warszawie i rozpocznijmy dyskusję na temat projektu strony internetowej. To spotkanie możę być początkiem do stworzenia wyjątkowej strony internetowej.