Marketing internetowy

Rozwój internetu spowodował zmiany w gobalnym biznesie. Teraz wpływa na każdą gałąź gospodarki i na każdy sektor rynku. Jednak zasada marktingu pozastaje ta sama, stań się widoczny, dotrrzyj to mass by zdobyć kleienta.

Usługi marketingu internetowego

Dostarczamy unikalne doświadczenia cyfrowe do wyselekcjonowanych grup odbiorców poprzez internetowe kampanie marketingowe. Każda z kampanii może być skoncentrowana na prowadzaniu spójnej i skutecznej promocji na wielu kanałach. Chcąc dokonać pełnej penetracji rynku oferujemy sześć podstawowych usług marketingu cyfrowego. Implementujemy następujące usługi samodzielne lub w ramach złożonej strategii marketingowej.

SEO

SEO – z ang. Search Engine Optimization – to proces, który ma na celu poprawę pozycji witryny w wynikach wyszukiwania. Nasz zespół marketingu pomoże Ci zdobyć pierwsze miejsca w listach wyszukiwania SERP. Zwiększy to ilość odwiedzających i liczbę potencjalnych klientów pochodzących z Twojej witryny.

Reklamy PPC

PPC – z ang. Pay-Per-Click – to kampania oparta na płatnych kliknięciach linków do Twojej strony. Po określeniu słowa kluczowego dla odbiorcy, servis zwraca listę reklam korelujących do danego słowa. Zarządzanie PPC ma na calu popraę widoczności witryny, konwersji i obniżenie kosztów.

Marketing mediów społecznościowych

Media społecznościowe to kanał komunikacji z którego korzystają miliony osób i firm. Jest do dobre miejsce dla tworzenia wizerunku marki, nawiązania relacji, zdobycia klientów. Działania marketingowe w mediach społecznościowych mają na celu kreowanie świadomości marki i działań użytkowników,.

Marketing treści

Zredagować lepiej , aby przyciągnąć i zatrzymać więcej… Jest to cel marketingu treści. Osiągalny dzięki spójnemu tworzeniu i uzgadnianiu istotnych i wartościowych treści, w calu sworznia lub zmiany zachowania konsumentów. Tworzenie treści jest działaniem otwartym i kluczowym elementem marketingu internetowego. Tworzymy interesujące treści, które są wysoko pozycjonowane przez ciągle ewoluujące algorytmy wyszukiwarek.

Wielojęzyczny marketing internetowy

Wielojęzyczny marketing cyfrowy to wszystkie wspomniane wcześniej działania marketingowe prowadzone w wielu językach. Wykorzystaj w pełni swoją witrynę i korzystając z naszych usług dotrzyj do klientów na całym świecie. Możemy realizować nasze usługi marketingu cyfrowego w języku angielskim, chińskim – mandaryńskim, arabskim, hiszpańskim, włoskim, polskim i greckim..

Analiza danych internetowych

Analiza danych witryny to proces rozumienia korelacji między akcją marketingową a danymi statystycznymi. Zrozumienie przepływu ruchu i konwersja ma kluczowe znaczenie dla zrozumienia twojej pozycji biznesowej. Nasza analiza danych dostarczy wiedzę do planowania strategii biznesowej.

Jak ważny jest marketing internetowy ?

Należy pamiętać, że głównym założeniem marketingu internetowego jest pozyskiwanie i angażowanie klientów. Przykłady tego typu marketingu mogą obejmować różne kanały cyfrowe, takie jak Google AdWords i kampanie społecznościowe, e-mail marketing, SEO i tworzenie treści. Dlaczego więc wszystkie te usługi marketingu cyfrowego są niezbędne dla Twojej firmy?;

Zalety marketingu internetowego.

Główną zaletą usług marketingu internetowego dla naszych klientów jest nisko inwestycyjne zwiększenie przychodów ze sprzedaży. Internet dostarcza informacje taniej niż tradycyjnej metodami reklam, takie jak radio, telewizja, czy materiały prasowe. Dzięki temu nasi klienci radykalnie obniżają koszty operacyjne związane z reklamą. Dodatkowo marketing internetowy  jest w stanie modyfikować prowadzone kampanie w czasie rzeczywistym a niski poziom wejścia do budżetu daje możliwość konkurowania z dużymi podmiatani rynku.

Reklamowanie produktów i usług online daje wyjątkową możliwość skierowania konkretnej reklamy do określonych odbiorców. Możemy zdefiniować część obszaru miasta Warszawy oraz wiek i zinteresowani mieśkańca obszaru aby zawęzić grono odbiorców. Zabieg ten efektywnie większa zwrot inwestycji (ROI) z kampanii. Dzięki narzędziu do mierzenia i śledzenia rozpoznajemy trendy rynkowe i skutecznie odpowiadamy na zmieniające się potrzeby rynku.

Kiedy nasz klient chce zaprezentować swoją ofertę szerszej publiczności niż część miasta. Tworzymy kampanię, która łatwo dociera na rynki globalne. Jest to możliwość, szczególnie w połączeniu z internetowym systemem sprzedaży, aby nieustannie oferować swoje produkty. Ponadto wszyscy potencjalni klienci po zapoznaniu się z ofertą mogą zamówić towary bez zabierania czasu pracownikom firmy. Nasz zespół tworzy systemy do zbierania danych o  przepływie odwiedzających, rozpoczęciu procesu sprzedaży i obsługi klienta po zakupie. Udokumentowanie wszystkich tych informacji daję kontrolę nad relacjami pomiędzy naszymi klientami a użytkownikami ich stron internetowych.

Pozwól nam uczynić Twój marketing wyjątkowym !

Wiemy jak tworzyć dobre kampanie marketingu internetowego po wyjątkowo niskich kosztach. Możemy to zrobić, zarządzając kanałami reklamowymi online w sposób efektywny, więc …